Kumova İnşaat

Sektörün öncü markalarından olan Kumova İnşaat; Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Kumova’nın 70’li yılların başında dekorasyon alanındaki çalışmalarıyla inşaat alanındaki faaliyetlerine başladı.

Firmamızın önemli kilometre taşları; 1974 yılında bugünkü adını alarak Kumova İnşaat ünvanıyla çalışmalarını sürdürmeye başlaması ve 1979 yılından itibaren resmi projeleri bırakarak, konut ve işyeri projelerine ağırlık vermesi olmuştur.

Ülkemizde büyük bir hızla gelişen inşaat sektöründe, ilk günden bu yana kalite anlayışından ödün vermeden, uzun yıllara dayalı deneyimi ve tecrübesiyle özgün çözümler üreten Kumova İnşaat; kent kültürü ve dokusunu da göz önünde bulundurarak İzmir’e sayısız modern konut, iş merkezi ve fabrika kazandırmıştır.

Kumova İnşaat, müşterilerine sunduğu hizmetleri yüksek kalite standartlarında devam ettirerek sektördeki öncü konumunu korumayı, bölgeye değer katan çalışmalarını da bu yönde sürdürmeyi bir kurum kültürü olarak benimsemiş ve çalışmalarına bu anlayışla devam etmektedir.

Kumova İnşaat, faaliyet gösterdiği alanı imalat sektöründen çok, uzun yıllar sürdürülebilir dostluklara dayalı hizmet sektörü olarak görmektedir. Bu anlamda, hizmet verdiği kişilerin her sorununa anında çözümler sunan ve tüm üretim süreçlerinde tüketici odaklı düşünen yapısıyla ”müşteri memnuniyeti” inşa etmiştir.

İzmir ve çevresinde en kaliteli, dayanıklı, konforlu ve kalıcı binaları müşterilerin hizmetine sunan Kumova İnşaat, nesillerden nesillere birer kalite göstergesi olarak aktarılacaktır. Kumova İnşaat bu özellikleriyle hizmet verdiği tüm bölgelerde, yaşayanların haklı güvenini kazanmıştır.